Torby treningowe

Torby treningowe pozwalają w prosty i schludny sposób transportować strój i akcesoria treningowe. Takie produkty wykonane są z wytrzymałego i wodoodpornego materiału, dlatego nawet podczas deszczu nie należy obawiać się, że strój sportowy ulegnie zamoczeniu. Wodoodporność toreb sprawia także, że nawet wilgotny ręcznik czy strój basenowy nie spowoduje mokrych plam na zewnątrz torby.

Każda oferowana przez nas torba treningowa została zaprojektowana przez producenta tak, aby zapewnić użytkownikom maksymalną wygodę. Suwak przez całą długość torby sprawi, że będzie można dostać się do jej każdego zakamarka, a przegrody i kieszonki wewnętrzne pozwalają komfortowo rozłożyć rzeczy osobiste. Porządna torba sportowa może zastąpić także podręczną torbę turystyczną.

Rodzaje toreb treningowych

Sportowe torby treningowe dostępne są w wielu rozmiarach, pozwalających na wybór zgodny z preferencjami. Regulowany pas na ramię oraz uchwyty do przenoszenia w dłoni zagwarantują wygodę użytkowania. Większe torby posiadają oddzielną, dolną komorę na buty – która często wzmocniona jest od dołu gumowymi nóżkami. W naszym asortymencie dostępne są torby treningowe popularnych marek, na przykład Adidas, Nike, Helly Hansen, Under Amour czy 4F.