Obuwie to taka część dziecięcej garderoby, która wymaga od rodzica szczególnej dbałości. Noga dziecka rośnie w bardzo szybkim tempie, dlatego ważne jest, aby dopasować but odpowiednio do stopy malucha. W przeciwnym wypadku dziecko będzie zmuszone ściskać stópki w za małych bucikach, albo wręcz przeciwnie, noga będzie zbyt swobodnie się przesuwać. Jedno i drugie wpływa niekorzystnie na prawidłowy rozwój małej stopy.

Dzieci kochają spędzać czas na świeżym powietrzu, dlatego obuwie sportowe jest idealnym wyborem. Buty sportowe przez nas oferowane wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki temu są bardzo wytrzymałe i odporne na zniszczenia. Dodatkowym atutem butów sportowych jest bardzo dobra wentylacja stopy.

W przedziale 16-20 znajdziesz rozmiar bucików odpowiedni dla niemowlaka. Przedział 20-26 najczęściej dedykowany jest dzieciom od około pierwszego do trzeciego roku życia. Dzieci powyżej trzeciego roku życia do sześciu lat najczęściej noszą rozmiary 26-30. Powyżej rozmiaru 30 łatwo znaleźć buty dla dziewczyny lub chłopca dedykowane konkretnej dyscyplinie sportowej.

Nasz asortyment jest często uzupełniany nowymi produktami. Dzięki szerokiemu wachlarzowi modeli, kolorów czy rozmiarów, z pewnością znajdziesz u nas coś interesującego. Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi promocjami i wyprzedażami.