W kontaktowym sporcie drużynowym, jakim jest piłka nożna nie trudno o kontuzje. Nogi, a zwłaszcza piszczele są szczególnie narażone podczas treningu czy meczu piłki nożnej. Ochraniacze piłkarskie na piszczele to doskonałe zabezpieczenie, które chroni przed bolesnymi skutkami kontuzji na boisku. W naszym sklepie odzieżowym możesz również zaopatrzyć się w wygodne do uprawiania sportu dodatki odzieżowe dla mężczyzn. Dostępne w naszym asortymencie ochraniacze dla piłkarzy doskonale przylegają do ciała, dzięki wyprofilowanemu kształtowi oraz obecności zapięć, które umożliwiają odpowiednie wyregulowanie ochraniaczy.

 

Z czego składają się ochraniacze piłkarskie na piszczele?

Ochraniacze piłkarskie na piszczele posiadają solidną zewnętrzną powłokę zbudowaną z tworzywa sztucznego. Ma ona za zadanie amortyzować energię uderzenia piłką lub kopnięcia. Staranny dobór rozmiaru ochraniaczy piłkarskich zapewnia ich idealne dopasowanie i wygodę podczas intensywnego ruchu. Dostępne w naszym asortymencie wysokiej klasy ochraniacze dla piłkarzy wyposażone są w regulowane zapięcia, dzięki którym produkt nie zsuwa się z nóg nawet podczas biegania po boisku i wykonywania podskoków. Wnętrze ochraniaczy piłkarskich wyściela miękka pianka, która zapobiega powstawaniu otarć na skórze zawodnika i zapewnia komfort podczas noszenia ochraniaczy.

 

Markowe ochraniacze na piszczele dla piłkarzy

W naszym sklepie zaopatrzysz się w najwyższej jakości ochraniacze na piszczele dla piłkarzy znanych marek: Nike, Umbro, które zabezpieczą Cię przed urazami i uderzeniami podczas uprawiania sportu. Ochraniacze na piszczele dla piłkarzy, które proponujemy mają lekką wagę i designerski wygląd. Wysoka jakość użytych materiałów oraz staranne wykonanie ochraniaczy piłkarskich zapewnią Ci swobodę podczas gry, bezpieczeństwo i efektowny wygląd. Jeśli masz dodatkowe pytania w sprawie ochraniaczy piłkarskich na piszczele, skontaktuj się z nami!