Sprzęt piłkarski do treningu

Oferujemy sprzęt piłkarski do treningu: pachołki, zestaw sędziowski, bramkę z siatką i akcesoriami, talerze treningowe oraz odzież, buty i bieliznę, w tym rękawice bramkarskie i ochraniacze. Każdy z proponowanych przez nas sprzętów i dodatków dostosowany jest do profesjonalnej gry w piłkę nożną, także dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tym sportem. W naszej ofercie znajdziesz również profesjonalne akcesoria dla biegaczy oraz gadżety do rowerów.

Piłki do piłki nożnej

W naszym asortymencie posiadamy piłki do piłki nożnej wykonane z trwałych materiałów zabezpieczających przed przepuszczaniem powietrza. Oferujemy piłki firmy:

    • Adidas;

    • Nike;

    • Puma;

w wielu kolorach oraz wzorach. 

Piłkarskie ochraniacze na piszczele 

Do dobrze rozegranego meczu pełnego goli i zdobytych bramek należy się właściwie przygotować – bezpieczeństwo i zdrowie jest najważniejsze, dlatego oferujemy piłkarskie ochraniacze na piszczele i golenie, dzięki którym zagrania nawet najbardziej brutalnego przeciwnika nie wpłyną na nasz stan zdrowia. Zapewnia nam to anatomiczny kształt, twarda powłoka oraz piankowa warstwa spodnia.