Łyżworolki dla dzieci i dorosłych 

W naszym sklepie możesz kupić łyżworolki dla dzieci i dorosłych z wygodną i prostą zmianą rozmiaru, bez użycia dodatkowych kluczy – dzięki temu rolki 2 w 1 będą służyły dłużej. Każdy z oferowanych przez nas modeli posiada 3 - stopniowe zapięcia: klamra, sznurowadło i rzep, które gwarantują bezpieczeństwo i komfort w trakcie jazdy.

Hulajnoga dla dzieci

Znajdziesz u nas hulajnogi dla dzieci w wielu rozmiarach, wzorach i kolorach – występujące w wariancie klasycznym (do 50 kg) lub trójkołowym (do 20 kg) dla najmniejszych użytkowników. Każdy z proponowanych modeli posiada regulację wysokości, dzięki czemu Twoje dziecko będzie miało większą wygodę użytkowania.

Hulajnoga wyczynowa

Hulajnoga wyczynowa to niewątpliwie wybór dla najodważniejszych dzieci i dorosłych! Oferujemy model z: obciążeniem do 200 kg, solidnymi aluminiowymi felgami oraz rączkami pokrytymi powłoką antypoślizgową. 

Doskonale nada się do zwykłej jazdy do pracy, czy szkoły, jak i prawdziwego freestyle’u w skateparku!

Blokady rowerowe

Oferujemy blokady rowerowe klasyczne lub z szyfrem – dla jeszcze większego bezpieczeństwa Twojego roweru. Każdy model wykonany jest z tworzywa chroniącego ramę przed potencjalnym zarysowaniem. Zapięcia do rowerów posiadają specjalny cylinder oraz kluczyk, dzięki któremu w szybki sposób zabezpieczysz przed kradzieżą nie tylko swój rower, ale także hulajnogę, czy skuter. 

Rękawiczki rowerowe żelowe 

W naszym asortymencie posiadamy także rękawiczki rowerowe żelowe, których głównym zadaniem jest zapobieganie przenoszeniu drgań z ramy na dłonie oraz amortyzacja wszelkich wstrząsów. Wkładka żelowa w rękawiczkach znacząco poprawia komfort jazdy na rowerze.

Kaski rowerowe w sklepie internetowym

Nieodłącznym elementem bezpiecznej jazdy jest niewątpliwie odpowiednio dopasowany kask rowerowy, który zakupisz w naszym sklepie internetowym. Oferujemy ochronne kaski na rower dla dzieci i dorosłych w wielu rozmiarach, wzorach i kolorach.