Masażer do stóp to przyrząd, który został stworzony po to, aby przynosić ulgę zmęczonym, obolałym stopom. Dostępny w naszej ofercie masażer do stóp wykonany jest z drewna lakierowanego. Przyrząd składa się z dziesięciu ruchomych wałków masujących, po których można przesuwać stopy w kierunku przód/tył. Masażer do stóp typu roller, który proponujemy jest prosty w obsłudze i umożliwia jednoczesne masowanie obydwu stóp. Przyrząd należy użytkować w pozycji siedzącej, która sprzyja wypoczynkowi. W razie dodatkowych pytań dotyczących oferowanego przez nas drewnianego masażera do stóp zachęcamy do kontaktu z naszą firmą!

 

Masażery w naszym sklepie internetowym

W naszym sklepie internetowym można zaopatrzyć się w masażery przeznaczone do określonych partii ciała. Oferujemy masażery do elektrostymulacji mięśni brzucha, a także masażer karku i szyi lub przyrząd do masowania stóp. W naszym sklepie internetowym oferujemy również wiele ciekawych sprzętów do fitness, ułatwiających modelowanie sylwetki. Masażery wykonane są z wysokiej jakości materiałów i łatwe w obsłudze. W przypadku pojawienia się pytań o masażery z naszej oferty, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy udzielą szczegółowych informacji o sposobie ich stosowania.

 

W jakim celu używa się masażerów do ciała?

Jest wiele powodów, dla których nie każdy może sobie pozwolić na wizytę w gabinecie masażu. Jedną z powszechnych przyczyn tego stanu może być np. brak czasu spowodowany dużą ilością obowiązków lub brak chęci, wywołany zmęczeniem. Dostępne w naszym asortymencie masażery przeznaczone są do użytku w warunkach domowych, nie zajmują wiele miejsca i są proste w obsłudze. Masażery z naszej oferty dedykowane są do użytku na wskazane przez producentów partie ciała, np. stopy, brzuch, a także szyję, plecy oraz ramiona. Zadaniem masażerów jest wywoływanie odczucia odprężenia i relaksu.