Lornetka Turystyczna Zoom x10 Nils Camp NC1714

marka:

Zastosowanie: Ogólnoużytkowe, obserwacje przyrody, teatr, koncert

Wymiary:

  • Długość: 9,8 cm
  • Szerokość: 9,3cm
  • Średnica: 3cm

Zoom: 10x

Średnica obiektywu: 22mm

Pole widzenia: 131/1000m

Jasność względna: 6,8

Powłoka soczewki: Pełna

Układ pryzmaty: Dachowy

Konstrukcja soczewki: BAK4

Waga produktu: 180g

Pokrowiec w zestawie

Ściereczka w zestawie

49,00 zł
Brutto

Najniższa cena z 30 dni: 49,00 zł

Ilość

Darmowa dostawa od: 299,00 zł

Lornetka NC1714 marki NILS CAMP to kompaktowa lornetka, niedużych rozmiarów i lekkiej wadze, która jest świetną propozycją podczas wędrówek dla każdego miłośnika obserwacji otaczającej nas flory i fauny.

Wewnątrz lornetki znajdziemy 10x zoom przy 131/1000m pola widzenia, natomiast konstrukcja optyczna lornetki została oparta na pryzmatach dachowych. Dodatkowo zastosowana antyodblaskowa powłoka układu optycznego zapobiega zniekształceniom obrazu oraz odblaskom. To wszystko razem pozwala na komfortową i wyraźną obserwację.

NC1714 posiada wygodny mechanizm regulacji, który dostosuje ostrość widzenia pod indywidualne potrzeby użytkownika. Lunety oraz muszle oczne lornetki pokryte są gumą, dzięki czemu NC1714 świetnie leży w dłoni i łatwo się nią manipuluje. Aby dostosować rozstaw okularów do swoich potrzeb, wystarczy zsunąć do siebie dwie lunety lornetki bądź też rozsunąć w taki sposób, aby odległość między nimi była taka sama jak rozstaw oczu użytkownika.

Lornetka posiada w swoim zestawie futerał do przechowywania i transportu oraz ściereczkę do czyszczenia obiektywów i okularów.