Piłka nożna adidas Tango Rosario treningowa meczowa 656927

marka:
  • 100% poliuretanowa skóra (imitacja)
  • Szyta ręcznie
  • Typ nawierzchni: Nawierzchnia trawiasta

Piłkę wysyłamy nienapompowaną

Rozmiar
78,90 zł
Brutto

Najniższa cena z 30 dni: 78,90 zł

Obecnie brak na stanie

Darmowa dostawa od: 299,00 złZapytaj o produkt


adidas Tango Rosario 656927

Futbol to dyscyplina, która cieszy się popularnością w wszystkich zakątkach Ziemi. Także Ty lubisz ten sport? W związku z tym, oferowana piłka nożna jest obowiązkowym elementem w Twoim zestawie.

Specjalistyczna piłka zapewnia: doskonałą precyzję trakcji, możliwość bezproblemowego przemieszczania, dobrą przyczepność do murawy, optymalną widoczność, doskonałą wytrzymałość na eksploatację.

W naszym serwisie oferujemy piłki footballowe wyłącznie świetnej jakości. To akcesoria, które dają szansę na grę w różnorodnych warunkach. Oferowana w tym miejscu piłka nożna sprosta oczekiwaniom początkujących i zaawansowanych graczy. Kup teraz!

Lateksowy pęcherz gwarantujący najlepsze parametry odbijania. Pozytywne wyniki testów FIFA – obwód, waga, odbicie i absorpcja wody. Wysoka jakość i wyjątkowa trwałość sprawiają, że jest to znakomita piłka treningowa.

100% poliuretanowa skóra (imitacja)

RĘCZNIE SZYTA PIŁKA O NIESAMOWITEJ HISTORII.

Wybierz kultowy model Tango Rosario inspirowany designem piłki używanej podczas światowego, międzynarodowego turnieju w Argentynie w 1978 roku. Szyta ręcznie powłoka dodaje piłce trwałości i zapewnia lepszy kontakt. Piłka treningowa o jakości potwierdzonej przez FIFA ma formowany wtryskowo pęcherz z lateksu i poliuretanową warstwę wierzchnią.