Play-Doh zestaw Makaronowe Szaleństwo HASBRO

marka:
  • Rodzaj: Ciastolina
  • Płeć: Chłopiec, Dziewczynka
  • Wiek: 3+
  • Materiał: Masa plastyczna
Wiek dziecka
89,90 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Darmowa dostawa od: 699,00 złZapytaj o produkt


ŁATWA I PRZYJEMNA W OBSŁUDZE MASZYNKA DO MAKARONU: Zmieniaj wałki, by tworzyć 2 różne kształty sztucznego makaronu za pomocą tej zabawkowej maszynki do makaronu Play-Doh dla dzieci w wieku od 3 lat.

WSZYSTKO, CO POTRZEBNE DO DAŃ Z CIASTOLINOWEGO MAKARONU: Ten zestaw do ciastolinowego jedzenia zawiera zabawkowe akcesoria kuchenne takie jak tarka do sera przypominająca prawdziwą, miseczka, talerz, widelec i ciastolina Play-Doh.

SZTUCZNE RAVIOLI I MAKARON FARFALLE: Foremki do sztucznego ravioli i makaronu farfalle dopełniają ten zabawkowy zestaw do makaronu, dając młodym kucharzom jeszcze więcej sposobów wykorzystywania wyobraźni.

WYKAŻ SIĘ KREATYWNOŚCIĄ I POKAŻ SWÓJ STYL: Dodaj czerwień, dodaj zieleń, dodaj siebie! Dzięki tarce do sera możesz stworzyć tyle ciastolinowego sera, ile zechcesz, a potem uzupełnić dodatkami takimi jak śmieszne krewetki czy szalone warzywa.

W ZESTAWIE JEST CIASTOLINA PLAY-DOH W 5 KOLORACH: Nietoksyczna ciastolina Play-Doh w 5 kolorach zapewnia świetną zabawę lub prezent dla dzieci, które uwielbiają kreatywne zajęcia z masą do modelowania i zabawę w kucharza z zestawami Play-Doh z serii Kitchen Creations.