PLAYMOBIL Starter Pack 70505 Stadnina koni - zestaw dodatkowy

marka:
  • Materiał: Tworzywo sztuczne
  • Polecany dla dzieci od 4 lat.
  • Ostrzeżenie: Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 roku życia, ze względu na niebezpieczeństwo uduszenia małymi elementami
Wiek dziecka
41,90 zł
Brutto

Najniższa cena z 30 dni: 41,90 zł

Obecnie brak na stanie

Darmowa dostawa od: 299,00 złZapytaj o produkt


Idealne wprowadzenie do świata PLAYMOBIL! Z koniem, wybiegiem i akcesoriami do pielęgnacji. W zestawie akcesoria dobrane odpowiednio do wieku. Może stanowić uzupełnienie do art. 70501 Starter Pack Stadnina koni.

Wspaniałe wprowadzenie do zabawy z PLAYMOBIL. Zestaw z wieloma dodatkami do urozmaicenia zabawy.

Zestaw figurek dla dzieci od 3 lat: kształty produktów są odpowiednio przystosowane do zabawy dla malutkich rączek, a specjalnie dobrana kolorystyka spodoba się każdemu małemu odkrywcy.

Codzienna radość z zabawy: zawarta w zestawie instrukcja montażu (przy pomocy rodziców), wysoka jakość i wyjątkowy design, czyszczenie części (bez naklejek) możliwe pod bieżącą wodą bez środków chemicznych.

Zabawki systemowe od PLAYMOBIL podbiły serca dzieci na całym świecie. Dopracowane w najmniejszych szczegółach wspierają rozwój kreatywności, pobudzają procesy analityczne i intelektualne oraz sprawność manualną maluchów. Towarzyszą we wszystkich etapach rozwoju dziecka, umożliwiając niemal nieograniczone możliwości zabawy.