PLAYMOBIL City Life 70049 Karetka ze światłem i dźwiękiem

marka:
  • Materiał: Tworzywo sztuczne
  • Polecany dla dzieci od 4 lat.
  • Ostrzeżenie: Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 roku życia, ze względu na niebezpieczeństwo uduszenia małymi elementami
Wiek dziecka
169,00 zł
Brutto

Najniższa cena z 30 dni: 169,00 zł

Obecnie brak na stanie

Darmowa dostawa od: 299,00 złZapytaj o produkt


Składane nosze i sprzęt ratunkowy w zestawie. Z podświetlanym monitorem wewnątrz karetki. Moduł świetlny znajdujący się na dachu wymaga 1 baterii AAA. Wymiary: 27 x 13 x 14 cm (DxSxW)

Pogotowie z migającymi światłami i dwoma różnymi dźwiękami syreny (wymagane 3 baterie x AAA). Dźwięk syreny można włączyć za pomocą przełącznika, znajdującego się pod pojazdem.

Dach jest zdejmowany. W kabinie kierowcy jest miejsce dla dwóch figurek. W tylnej części pojazdu znajduje się składane siedzenie dla jeszcze jednej figurki.

Nosze ratownicze, z możliwością regulacji podpórki na głowę, są składane aby umożliwić wprowadzenie ich do karetki. Pasek można wykorzystać do przymocowania figurki na noszach ratunkowych.

Zestaw figurek dla dzieci od 4 lat: kształty produktów są odpowiednio przystosowane do zabawy dla malutkich rączek, a specjalnie dopasowana kolorystyka spodoba się każdemu małemu odkrywcy.

Codzienna rodość z zabawy: zawarta w zestawie instrukcja montażu (przy pomocy rodziców), gwarancja jakości i design, czyszczenie części (bez naklejek) możliwe pod bieżącą wodą bez środków chemicznych.

Dopracowane w najmniejszych szczegółach zabawki systemowe PLAYMOBIL wspierają rozwój kreatywności, pobudzają procesy analityczne i intelektualne oraz sprawność manualną maluchów.