Kije trekkingowe Nordic Walking kijki do chodzenia NILS TK696

marka:

Dwa kije trzysegmentowe z regulacją wysokości od 65 do 135 cm

Waga: 661 g.

System anti-shock: TAK

Materiał: aluminium 6061

Uchwyt: Uchwyt: ergonomiczny, korkowy

Regulowany pasek

Grot: stal utwardzona

Średnica talerzyka: 5 cm

Średnica otworu: 14 mm

Naklejka odblaskowa

Dodatkowe końcówki: TAK

  • dwie gumowe nakładki do marszu po asfalcie
  • dwa wymienne talerze do miękkiego podłoża

Możliwość dokupienia wymiennych końcówek i talerzyków

69,00 zł
Brutto

Najniższa cena z 30 dni: 69,00 zł

Obecnie brak na stanie

Darmowa dostawa od: 299,00 złZapytaj o produkt


TK696 Nils - to kije o teleskopowej budowie, która umożliwia szybką i łatwą regulację długości. Obie sztuki posiadają antypoślizgową oraz ergonomiczną rękojeść wykonaną ze specjalnego tworzywa i regulowany pasek.

Kije zostały wyposażone są w wewnętrzny system amortyzujący anti-shock, absorbujący drgania podczas wędrówki. Zapewnia on ochronę stawom nawet podczas intensywnego marszu.

TK696 Nils są przeznaczone na tereny górzyste o nawierzchni utwardzonej jak i miękkim podłożu. Uniwersalność produktu osiągnięto dzięki zastosowaniu wymiennych końcówek. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia naklejka odblaskowa.

Trekking to sport, który wszechstronnie rozwija układ mięśniowy, a także poprawia wydolność naszego organizmu. Podczas marszu z kijkami pracują mięśnie pośladków, podudzi, ud, a także mięśnie ramion, barków, klatki piersiowej i brzucha. Zaangażowanie tak dużej ich grupy, ma pozytywny wpływ na podniesienie naszej ogólnej sprawności fizycznej.

W zestawie znajdują się również, talerzyki do kijów trekkingowych i nordic walking. Talerzyki zapobiegają zbyt głębokiemu wbijaniu się kijków w miękkie, grząskie podłoża. Model TN103 Nils idealnie sprawdzi się podczas marszu na podłożu miękkim takim jak błoto czy piasek.