SZNUR UCHWYT DO WYCIĄGU ATLASU ĆWICZEŃ BICEPSÓW

marka:
  • materiał: nylon + guma + metal
  • kolor: czarny
  • maksymalne obciążenie: 200kg
  • długość całkowita: 70cm
  • długość bez uchwytów: 60cm
  • wymiary końcówki (dł/szer): 5/6,5cm
  • waga: 725g
36,90 zł
Brutto

Najniższa cena z 30 dni: 36,90 zł

Obecnie brak na stanie

Darmowa dostawa od: 299,00 złZapytaj o produkt


SZNUR - UCHWYT DO WYCIĄGU

WYTRZYMAŁY – sznur wykonany z gęsto plecionych mocnych włókien nylonowych, dzięki czemu jego maksymalne obciążenie to aż 200kg.Metalowa końcówka umożliwiająca zapięcie sznura do wyciągu doskonale zabezpiecza przed jego przetarciem.

ANTYPOŚLIZGOWE UCHWYTY – na końcach sznura znajdują się gumowe, antypoślizgowe ograniczniki, które zapewniają pewny i bezpieczny chwyt podczas wykonywania ćwiczeń, zapobiegają wyślizgiwaniu się sznura z dłoni.

PODSTAWA TRENINGU – uchwyt do wyciągu pozwala na wykonywanie wielu podstawowych ćwiczeń uwzględniających m. in barki, klatkę piersiowa, plecy, triceps, czy brzuch.

UNIWERSALNY - metalowa końcówka o średnicy 1,5cm pozwala na zamocowanie sznura do każdego wyciągu, zarówno górnego jak i dolnego.

Uchwyt zaczepowy pozwala na wykonywanie wielu podstawowych ćwiczeń uwzględniających m. in barki, klatkę piersiowa, plecy, triceps, czy brzuch.Możemy go zaczepić zarówno do wyciągu górnego jak i dolnego.

Lina uchwytu wykonana została z gęsto plecionych, mocnych włókien nylonowych; ograniczniki znajdujące się na końcach zostały zrobione z gumy zapewniającej mocny i bezpieczny trening, dodatkowo obrotowy uchwyt został wykonany z metalu, co powoduje, że gdy korzystamy z większych obciążeń nie ma ryzyka, że przyrząd może ulec uszkodzeniu i zagrozić bezpieczeństwu; końcówka zabezpiecza również przed przetarciem się sznura.

Sznur do wyciągu może w znaczącym stopniu wpłynąć na efektywność ćwiczeń.