Zestaw 12 profesjonalnych lotek rzutek do darta GREBARLEY

Zestaw 12 profesjonalnych lotek

Produkt nowy (uszkodzone opakowanie)

99,00 zł
Brutto

Najniższa cena z 30 dni: 99,00 zł

Obecnie brak na stanie

Darmowa dostawa od: 299,00 złZapytaj o produkt


Mocne lotki: pióra o grubości 0,3 mm należą do najsilniejszych dostępnych na rynku i dzięki temu wytrzymają dłużej. Precyzyjne wzornictwo nadaje całej lotce estetyki. Nietłukące się aluminiowe trzonki: lekkie, smukłe aluminiowe trzonki nadają rzutkom wyjątkową równowagę. Każdy trzonek jest wyposażony w gumę trzpienia zwaną o-ringiem, która zabezpiecza trzpień przed poluzowaniem się na standardowym gwincie 2BA.

Model: QC08

Lotki Grebarley zostały starannie zaprojektowane z myślą o prawdziwych entuzjastach darta. Przemyślane żłobienie w przedniej i głębszej części zapewniają wygodny, bezpieczny chwyt, zapewniają stabilną trajektorię lotu i pełną kontrolę nad rzutką.

Różne warianty: nasz zestaw rzutek charakteryzuje się możliwościami dopasowania. Znajdź swój ulubiony program konfiguracji! Nasz zestaw zawiera: 12 pięknie wykonanych beczek (6 x 20 g / 6 x 22 g) o poręcznej teksturze, 18 precyzyjnie wyciętych trzonków aluminiowych dla maksymalnej przyczepności piórek (12 x 48 mm / 6 x 41 mm), 20 gumowych pierścieni zapobiegających odkręcaniu się gwintu i 21 piórek Polypro z 5 różnymi Wzory zapewniające stabilny lot g.

Grebarley to jeden z najlepszych dostawców rzutek na świecie. Ten zestaw oferuje wyjątkowe i praktyczne połączenie ładnego opakowania na prezent i narzędzia, które zapobiega wysunięciu się trzpienia w grze