TAŚMA KINEZJOLOGICZNA KINESIOTAPING SPO-LUV

  • Kolor: zielony
  • Długość: 5m
  • Szerokość: 5cm
Kolor
35,00 zł
Brutto

Najniższa cena z 30 dni: 35,00 zł

Obecnie brak na stanie

Darmowa dostawa od: 299,00 złZapytaj o produkt


ODZYSKIWANIE KONTUZJI I ZWALCZANIE BÓLU: Taśma kinezjologiczna SPO-LUV to mocna, elastyczna taśma sportowa, która zmniejsza ból i zapewnia wsparcie przy wielu typowych urazach kolana, barku, kostek, szyi, mankietu rotatorów, szyny goleniowej, pleców, ścięgna Achillesa, biodra ścięgna podkolanowego, Łydka, łokieć i więcej.

WYDAJ SIĘ NAJLEPSZE Z PEWNOŚCIĄ - IDEALNE DO WSZYSTKICH SPORTÓW: Cross Fit, bieganie, tenis, pływanie, jazda na rowerze, boks, trening siłowy, piłka nożna, baseball, koszykówka, golf, kulturystyka, fitness i nie tylko

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I DOSKONAŁY KLEJ - Taśma kinezjologiczna SPO-LUV jest zatwierdzona przez FDA i CE. Wykonane zgodnie ze standardami medycznymi, nie zawierają lateksu, są hipoalergiczne, wodoodporne (można się z nim pocić, brać prysznic lub pływać) i mogą wytrzymać do 4 dni, jeśli są prawidłowo używane. 

WYPOSAŻONY Z PONOWNEGO UŻYTKU POJEMNIK NA DOZOWNIK: Obejmuje Eko-etui wielokrotnego użytku, wielokrotnego zwijania, najlepiej sprzedający się pojemnik na dozownik. Możesz wielokrotnie używać tego wygodnego dozownika.

NIE WSTĘPNE, ABY SPEŁNIAĆ OSOBISTE POTRZEBY KAŻDEGO - Wstępne cięcia są dobre, ale każdy jest inny. Taśma kinezjologiczna SPO-LUV jest w ciągłej rolce o wymiarach 5 cm X 5 m, aby zapewnić maksymalne wykorzystanie zakupu w przypadku konkretnego urazu lub wymagań dotyczących wydajności.