Puzzle piankowe dla dzieci dwustronne - mata 180x120cm

marka:
  • wiek: 3+
  • certyfikaty: CE, EN 71
  • wymiary (dł/szer/wys): 180/120/0,9cm
  • waga: 800g
  • waga z opakowaniem: 900g
44,90 zł
Brutto

Najniższa cena z 30 dni: 44,90 zł

Obecnie brak na stanie

Darmowa dostawa od: 299,00 złZapytaj o produkt


PUZZLE PIANKOWE DWUSTRONNE - MATA 180x120CM

  • BEZPIECZNA – pierwszą rzeczą na którą zwracamy szczególną uwagę przy wyborze zabawek, ciuszków, mat dla dziecka jest bezpieczeństwo. Nasze puzzle piankowe spełniają standardy CE, EN 71. Nie zawierają szkodliwych substancji, są bezzapachowe i w pełni bezpieczne dla dzieci. Puzzle mają aż 9mm grubości. Czterowarstowa pianka świetnie amortyzuje, dzięki czemu nie musimy się martwić o bolesny upadek na macie, dodatkowo jest antypoślizgowa. Pianka skutecznie chroni przed zimnem od podłoża ze względu na posiadane właściwości termiczne.
  • FUNKCJONALNA – dwustronna mata składa się z 6 puzzli, dzięki czemu po złożeniu bez problemu możemy ją przechowywać w pokoju dziecka. Bardzo łatwe i intuicyjne składanie – poradzi sobie z tym zarówno rodzic jak i każde dziecko. Dzięki kompaktowym wymiarom mata jest przenośna i możemy ją zabrać np. w podróż. Wielką zaletą maty jest tworzenie przestrzennych figur (trójkąty, kwadraty, prostokąty itp.), które korzystnie wpływają na rozwój dziecka. Świetnie sprawdzi się w pokoju zamiast dywaniku dla dziecka.
  • WODOODPORNA - miła w dotyku pianka cechuje się wodoodpornością co gwarantuje utrzymanie maty w czystości - wystarczy przetrzeć plamę wilgotną ściereczką, dzięki czemu na macie nie pozostaje żaden ślad.
  • 2 W 1 – mata świetnie sprawdzi się u starszych dzieci. Z jednej strony puzzli znajdziemy kolorowy świat przyrody i zwierzątek. Pomaga dzieciom w rozpoznawaniu kształtów, rozwinięciu ogólnej koordynacji wzrokowo ruchowej. Na drugiej stronie maty znajdziemy obrazki owoców, warzyw, zwierząt opisanych w języku angielskim. Puzzle idealnie przyczynią się do nauki pierwszych słów w języku obcym.
  • SPECYFIKACJA - wiek: 3+; certyfikaty: CE, EN 71; wymiary (dł/szer/wys): 180/120/0,9cm; waga: 800g; waga z opakowaniem: 900g.

Nasze puzzle piankowe posiadają standardy bezpieczeństwa CE, EN 71, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla dzieci. Mata ma aż 9 mm grubości, świetnie amortyzuje. Nie musimy obawiać się o bolesny upadek. Jest wodoodporna co gwarantuje utrzymanie jej w czystości. Czterowarstwowa pianka posiada właściwości termiczne, nie oddaje zimna z podłogi, co za tym idzie możemy również rozłożyć ja na balkonie czy w ogrodzie. Dwustronna mata o wymiarach 180x120cm składa się z 6 puzzli, dzięki czemu jest łatwa w przechowywaniu i montażu, a jej kompaktowe wymiary pozwalają na zabranie w podróż. Bardzo łatwe i intuicyjne składanie – poradzi sobie z tym zarówno dorosły jak i każde dziecko. Wielką zaletą maty jest tworzenie przestrzennych figur (trójkąty, kwadraty, prostokąty itp.), które korzystnie wpływają na rozwój dziecka. Mata świetnie sprawdzi się dla starszych dzieci. Z jednej strony puzzli znajdziemy kolorowy świat przyrody i zwierzątek. Pomaga dzieciom w rozpoznawaniu kształtów, rozwinięciu ogólnej koordynacji wzrokowo ruchowej. Na drugiej stronie maty znajdziemy obrazki owoców, warzyw, zwierząt opisanych w języku angielskim. Puzzle idealnie przyczynią się do nauki pierwszych słów w języku obcym.