PAS KULTURYSTYCZNY DO ĆWICZEŃ SIŁOWYCH SKÓRZANY RDX

marka:
  • Długość całkowita: 105cm
  • Rozmiar: L
  • Szerokość: 15cm
Rozmiar
89,00 zł
Brutto

Najniższa cena z 30 dni: 89,00 zł

Obecnie brak na stanie

Darmowa dostawa od: 299,00 złZapytaj o produkt


Pas do podnoszenia ciężarów RDX jest wzmocniony bardzo wytrzymałym materiałem skórzanym. Pas do podnoszenia ciężarów nie ma sobie równych pod względem jakości prawdziwej skóry, która doskonale pomaga w przysiadach, trójboju siłowym i martwym ciągu. Ponadto skóra garbowana olejem sprawia, że ​​jest giętka i wodoodporna.

Nasz pas do podnoszenia mocy jest wyposażony w klamrę ze stali nierdzewnej klasy przemysłowej, która zapewnia dużą stabilność, wytrzymałość oraz zapewnia odpowiednie podparcie talii i wygodę. Jakość klamry zapewnia, że ​​będą one służyć przez lata bez rdzy i nalotów. Sprężysta klamra nie pęka jak słaby system z wypustkami na dźwignię.

Nasz pasek do podnoszenia jest wykonany z mikrofibry, która odprowadza pot, zapewniając suchość i wygodę w talii. Ponadto perforowany materiał poprawia krążenie krwi i zapewnia kojące ciepło.

Pas do podnoszenia ciężarów został stworzony z myślą o naturalnych krzywiznach pleców i brzucha, aby zapewnić ciasne, wygodne dopasowanie, które skutecznie uciska brzuch bez napięcia, bólu i zmęczenia zwykle związanego z podnoszeniem ciężarów i treningiem siłowym.