ELEKTROSTYMULATOR MIĘŚNI BRZUCHA 3x EMS

  • 3x panele sterujące
  • 1x duża nakładka elektrostymulująca na brzuch
  • 2x opaski elektrostymulujące na ręce i nogi
35,00 zł
Brutto

Najniższa cena z 30 dni: 35,00 zł

Obecnie brak na stanie

Darmowa dostawa od: 299,00 złZapytaj o produkt


Stymulator mięśni EMS: urządzenie może pomóc w zgubieniu tłuszczu, budowaniu mięśni i kształtowaniu sylwetki w bardzo szybki i prosty sposób. Nadaje się do większości części ciała, takich jak brzuch, talia, ramiona, plecy, uda, łydki i pośladki.

60 opcji: stymulator brzucha zapewnia 6 trybów i 10 intensywności, łącznie 60 możliwości treningowych. Nadaje się do stosowania na brzuchu, talii, ramionach, plecach, udach, łydkach i pośladkach.

Łatwy w obsłudze: należy zamocować kontroler w łatce. Zastosuj stymulator mięśni brzucha na ciele. Zacznij od 12 minut. Należy używać urządzenia dwa razy dziennie, aby osiągnąć optymalne działanie. Patrz wyniki w ciągu 8 tygodni.

Bezpieczny i skuteczny: trenażer mięśni wykorzystuje technologię EMS. 12 minut jest równoznaczne z biegiem 1500 m lub pływaniem 30 m. Efekt można obserwować przy konsekwentnym stosowaniu przez 2 miesiące.

EMS nadaje się do wielu części: trenażer mięśni brzucha EMS do treningu mięśni we wszystkich kierunkach, elektryczny design do treningu brzucha, ramion, nóg, bioder i talii, aby trafić do mięśni brzucha. Innowacyjna, intensywna mikroelektryczna kontroluje mięśnie i umożliwia odczuwanie skurczu mięśni w ciągu 1 sekundy. Można stać i siedzieć lub nawet położyć. pozwala trenować mięśnie i odprężyć.