BUTELKA BIDON SIŁOWNIA 350ml CZERWONY/RÓŻOWY HIT

  • uchwyt(pętla) ułatwiająca zaczepienie termosu np. do plecaka
  • pojemność 350ml
  • kolor: czerwony/różowy
Kolor
24,90 zł
Brutto

Najniższa cena z 30 dni: 24,90 zł

Obecnie brak na stanie

Darmowa dostawa od: 299,00 zł



Zapytaj o produkt


BUTELKA BIDON - KOLOR CZERWONY/ RÓŻOWY

WYGODNY PROJEKT DO CODZIENNEGO UŻYCIA - Nasza butelka na wodę ma miękką matową powierzchnię i jest wyposażona w system odblokowywania i blokowania. Konstrukcja butelki zapewnia antypoślizgowy uchwyt, a pasek na smycz pozwala na wygodne noszenie go przy sobie. Poręczna podkładka silikonowa z pierścieniem nasadkowym, w połączeniu z precyzyjnym hakiem blokującym, szczelnie zamyka. Chroni skutecznie ją przeciekaniem i pyłem, aby zapewnić Ci praktyczną i bezpieczną butelkę do picia, której możesz używać każdego dnia.

Posiada motywacyjny harmonogram, który przypomina Ci o piciu, a jego filtr na wierzchu jest doskonałym zaparzaczem do owoców. Duży ustnik pozwala na szybkie napełnienie, a ukośne wypustki zapewniają łatwy przepływ wody.

Praktyczny rozmiar naszych ekologicznych butelek podróżnych pasuje do standardowych uchwytów na butelki na rowery, uchwytów samochodowych i plecaków dla dorosłych / dzieci z zewnętrznymi kieszeniami, dzięki czemu są one idealnym towarzyszem do odświeżenia się podczas podróży, biwakowania, wędrówek lub w biurze. Pojemność 350ml naszej butelki sportowej z rączką jest idealna dla sportowców i gwarantuje twoje nawodnienie niezależnie od tego, czy idziesz na siłownię, czy uprawiasz jogę, bieganie, jazdę na rowerze, tenis, MMA, trening crossfit czy jakikolwiek inny sport.